O nas


Najlepszy masaż jest dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Jest wykonywany bez pośpiechu przez wykwalifikowanego, doświadczonego masażystę.
Chętnie zademonstrujemy Ci w naszym gabinecie w Krakowie, jak powinien wyglądać.

Większość z nas za mało się rusza.

Dzieci, młodzież, dorośli – wszyscy codziennie większość czasu powinniśmy spędzać w ruchu. Zamiast tego, siedzimy w szkole, w pracy, przed komputerem, co szybko odbija się na naszym zdrowiu. Bolący kręgosłup czy stawy dodatkowo zniechęcają do aktywności fizycznej i… koło się zamyka.

Ale wcale nie musi tak być.

W Alan Med wierzymy, że umiejętnie masując pomagamy pacjentom wrócić do formy i wyeliminować ból. W ten sposób umożliwiamy im powrót do aktywnego, zdrowego trybu życia.

Kluczem jest słowo – umiejętnie.

Podczas pracy w szpitalu i przychodni rehabilitacyjnej Alanowi Wiśniewskiemu, założycielowi Alan Med, przeszkadzała myśl:

„Czy można dobrze wymasować tak wielu pacjentów w tak krótkim czasie?”

Szybko doszedł do wniosku, że nie można. Że żeby skutecznie pomóc pacjentom, trzeba dokładnie zrozumieć, czym spowodowany jest ich problem, a dopiero potem zrobić masaż, który go wyeliminuje. Postanowił założyć swój gabinet, w którym każdemu pacjentowi poświęci tyle czasu, ile potrzeba.

Teraz ma grono stałych klientów, które ciągle rośnie.

Obejmuje ono ludzi o różnych potrzebach. Od sportowców, którzy chcą poprawić swoje sportowe wyniki i muzyków, którym do pracy potrzebne są rozluźnione mięśnie, aż po młode matki i inne osoby, które chcą po prostu zadbać o kręgosłup czy poprawić postawę. Masażyści AlanMed każdemu pacjentowi pomagają zrealizować indywidualne cele.

Przynosimy ulgę w następujących dolegliwościach:

  • Bóle kręgosłupa
  • Bóle karku
  • Bóle stawów
  • Migreny
  • Urazy nadgarstka
  • Urazy kolana
  • Urazy dłoni
  • Przewlekły stres

Alan Wiśniewski


Jestem dyplomowanym technikiem masażu z 10-letnim doświadczeniem. Jako masażysta pracowałem, między innymi, w szpitalu i prywatnej przychodni rehabilitacyjnej, a od 7 lat prowadzę własny gabinet masażu. Specjalizuję się w masażach leczniczych i sportowych. Masując, staram się pomóc pacjentom w rozwiązaniu problemu, który skłonił ich do wizyty w gabinecie masażu, dlatego sposób wykonania masażu zawsze dopasowuję do indywidualnych potrzeb.

Masaż leczniczy często przynosi ulgę w cierpieniu, a czasem pozwala nawet wyeliminować problem „u źródła”. Daje mi to ogromną satysfakcję.

Wiem, że jakość mojej pracy zależy od moich umiejętności, dlatego regularnie poszerzałem i poszerzam swoją wiedzę na kursach doszkalających. Dzięki temu mam pewność, że swoim pacjentom proponuję najlepszy dla nich masaż.

Interesuję się żeglarstwem, kajakarstwem, chodzeniem po górach, kamperingiem.

Waldek Dolata


Jestem dyplomowanym masażystą z kilkuletnim doświadczeniem, które zdobywałem pracując w przychodniach i szpitalach w Polsce oraz za granicą.

Jestem osobą entuzjastyczną i empatyczną. W swojej pracy najbardziej lubię kontakt z ludźmi i to, że mogę im pomóc, że po moim masażu czują się lepiej.

Żeby jak najlepiej wykonywać pracę rozwijam swoje umiejętności, uczestnicząc w dodatkowych kursach zawodowych.

Poza masażem interesuję się muzyką – jestem absolwentem szkoły muzycznej i gram na wielu instrumentach.

W wolnym czasie wykonuję pokazy fire show.

Co mówią pacjenci?


Codzienne obserwowanie, jak pacjenci stają się silniejsi, żyją zdrowiej i aktywniej jest częścią naszej pracy.

Doceniamy ich motywację, siłę i… słowa.