Rejestracja Online
Telefon: +48 725 41 42 42
Pn. - Pt. 8:00 - 21:00, Sob. 8:00 - 18:00

 

Personel

logo

Personel ALAN MED to wykwalifikowani technicy masażu. Nasi masażyści, oprócz dyplomu technika masażu, posiadają także dodatkowe certyfikaty potwierdzające ukończenie wielu kursów oraz duże doświadczenie w pracy z pacjentami cierpiącymi na zaawansowane jednostki chorobowe.

Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, co przyczynia się do dużej satysfakcji i zadowolenia.

W trakcie zabiegu udzielimy rad, w jaki sposób na co dzień dbać o swój kręgosłup i stan mięśni. Z chęcią wytłumaczymy Ci, na czym polega problem i zaproponujemy kilka rozwiązań, dzięki którym łatwiej będzie Ci funkcjonować mimo problemów ze zwyrodnieniami kręgosłupa.

W naszym gabinecie możesz założyć kartotekę, gdzie będą gromadzone wszystkie wyniki badań oraz notatki masażystów. Takie postępowanie pozwala na skuteczną rehabilitację w dłuższym okresie czasu.

Rekomendacje

 

Alan

Jestem dyplomowanym technikiem masażu z 9 letnim doświadczeniem. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowałem w szpitalu, przychodni rehabilitacyjnej, od 7 lat prowadzę prywatnym gabinet masażu. Specjalizuję się w wykonywaniu masaży leczniczych, sportowych. W swojej pracy staram się podchodzić indywidualnie do każdego pacjenta tak aby maksymalnie zwiększyć skuteczność masażu. Masaż leczniczy jest zabiegiem, który często przynosi ulgę w cierpieniu, czasem pozwala zupełnie rozwiązać jakiś problem, co daje mi ogromną satysfakcje i radość z wykonywanego zawodu. Poza podstawowym wykształceniem ukończyłem wiele kursów doszkalających, które pozwalają mi na ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy. Kocham to co robię dlatego moja praca daje mi dużo radości. Poza masażem interesuję się żeglarstwem, kajakarstwem, chodzeniem po górach, ostatnimi czasy kamperingiem.

Waldek

Jestem dyplomowanym masażystą z kilkuletnim doświadczeniem. W dotychczasowej karierze wykonywałem zawód masażysty w przychodniach, szpitalu, a także pracując za granicą. Swoje umiejętności rozwijam cały czas uczestnicząc w dodatkowych kursach zawodowych. W pracy kieruje się dobrem pacjenta oraz indywidualnym podejściem. Jestem osobą entuzjastyczną oraz empatyczną. Lubię to co robię, zwłaszcza że w swojej pracy mam bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem, a jest to coś co bardzo sobie cenię. Poza masażem interesuję się muzyką, jestem absolwentem szkoły muzycznej, gram na wielu instrumentach. W wolnym czasie wykonuje pokazy fire show.