Rejestracja Online
Telefon: +48 725 41 42 42
Pracujemy Pn - Sb: 8:00 - 20:00

 

Rekomendacje

Zabiegi wykonywane są profesjonalnie ze szczegółowością dokładnością i znajomością anatomii człowieka. Perfekcyjnie. Gabinet urządzony nowocześnie, atmosfera przyjazna pacjentowi, zabiegi dają ulgę pacjentowi - efekt terapeutyczny po kilku masażach, ogólnie polecam ten gabinet.

Adam. L

Skuteczny masaż, już po kilku wizytach zupełnie przeszły mi bóle mięśni po kontuzji na siłowni, polecam.

Marcin. S

Najlepszy gabinet w Krakowie, wysoka jakość usługi, od kilku miesięcy regularnie korzystam z ich usług wraz z moja rodziną.

Magda. K

Mili masażyści znający się na swojej robocie. Polecam

Barbara. T

Do gabinetu masażu Alan Med trafiłam z polecenia, korzystałam już z wielu różnych gabinetów, ale różnie to bywało. Już od 4 miesięcy chodzę na masaże raz w tygodniu i jestem bardzo zadowolona.

Mam 50 lat, prowadzę siedzący tryb życia. W mojej pracy zawodowej doświadczam wielu stresów. W wyniku tego dość często pojawiają się u mnie dolegliwości bólowe spowodowane napięciami mięśni. Bardzo cenię sobie zdolności i profesjonalizm Pana Alana Wiśniewskiego, który wielokrotnie pomógł mi poczuć się lepiej stosując odpowiedni dla moich dolegliwości masaż.

Łucja. B


Mocny i skuteczny masaż leczniczy, panowie się nie oszczędzają.

Jestem bardzo zadowolona z masaży relaksacyjnych całego ciała. Czysto, schludnie i profesjonalnie.

Kinga. D

Spotkanie z panem Przemkiem masażystą w gabinecie Alan Med było za sprawa przypadku. Ktoś mi powiedział że korzysta z usług panów masażystów. Pomyślałam dlaczego nie miałabym udać się tam na masaż stóp. Przecież o mnie też należałoby zadbać. No i stało się. Dziś jestem tu już piąty raz i umówiłam się na wizytę na następny wtorek, polecam.

Renata